Mi-am luat bilete la Andre Rieu

Îmi place Andre Rieu și am vrut să merg la unul dintre concertele de la București. A fost un cadou frumos de Crăciun și mă bucur că nu m-am înfipt la primele două concerte și am ”percutat” doar când a fost anunțat al treilea concert. Astfel, concertul la care mergem noi va fi înaintea primelor două concerte care au fost anunțate, dar în urma celui de-al patrulea concert, cel de pe 6 iunie.

Așa că ne-am strâns gașcă mare pentru concertul din 11 iunie. Suntem 10 momentan. Sper să fie vreme frumoasă, adică să ne ocolească ploaia, pentru că distracție vom avea din plin.bilete-andre-rieu

Adauga comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.