Îmi place Andre Rieu și am vrut să merg la unul dintre concertele de la București. A fost un cadou frumos de Crăciun și mă bucur că nu m-am înfipt la primele două concerte și am ”percutat” doar când a fost anunțat al treilea concert. Astfel, concertul la care mergem noi va fi înaintea primelor două concerte care au fost anunțate, dar în urma celui de-al patrulea concert, cel de pe 6 iunie.
Așa că ne-am strâns gașcă mare pentru concertul din 11 iunie. Suntem 10 momentan. Sper să fie vreme frumoasă, adică să ne ocolească ploaia, pentru că distracție vom avea din plin.
